Raszka Pavel (Místek 1907 - 1979 Brno)
Beskydy, signováno vlevo dole Raszka, olej/plátno, 70 x 102 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |